Gdy przygotowujesz się do zrobienia wąsów i brody, jest kilka podstaw, które będziesz musiał znać. Po pierwsze, będziesz chciał się upewnić, że twoja twarz jest całkowicie sucha. Będziesz także chciał się upewnić, że nie używasz żadnego kremu do golenia lub balsamu na twarzy. Na koniec warto wiedzieć, jaki styl chcesz osiągnąć. Naturalnie wyglądające wąsy uzupełniają większość rysów twarzy.

Nieostrożne jedzenie może uszkodzić brodę

Zachowanie ostrożności podczas jedzenia może pomóc w utrzymaniu dobrego wyglądu wąsów. Choć są pewne artykuły spożywcze, które można jeść bez szkody dla wąsów, inne mogą je zrujnować. Na przykład, nadmierne napełnianie łyżki lodami zwiększy ryzyko włożenia jedzenia do wąsów.

Fałszywe owłosienie twarzy to sztuka teatralna

Fałszywe owłosienie twarzy to sztuka teatralna, która może przekształcić kobiety w mężczyzn, chłopców w dorosłych, a nawet jednego aktora w kilka postaci. Jest to forma sztuki, która wymaga czasu i wysiłku, aby ją udoskonalić. Nie jest realistyczny, jednak i nie wygląda wystarczająco naturalnie, aby być używany w codziennym życiu.

Proces tworzenia fałszywych włosów na twarzy obejmuje cięcie kawałków fałszywych włosów i dołączanie ich do twarzy za pomocą gumy spirytusowej. Włosy mogą być mieszane z innym kolorem sztucznych włosów dla różnorodności i tekstury, i może to zająć kilka godzin, aby stworzyć idealny wygląd. Ponieważ wysokiej jakości włosy są drogie, proces ten może być kosztowny.

Style przycinania brody na występ

Przycinając brodę, będziesz chciał wziąć pod uwagę kształt linii policzków. Linia policzków jest równie ważna jak dekolt i powinna być utrzymana w naturalnym kształcie. Dzięki temu uzyskasz ładny, czysty wygląd. Ponadto, zdefiniowana linia policzków sprawi, że Twoja twarz będzie wyglądać dużo czyściej.

Kategorie: Domyślna